lek.dent. Sylwia Fudalej

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w estetyce uśmiechu. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą. Pracuje w Dental – Art w Grodzisku Maz. oraz w Szwajcarii w Klinice implantologicznej w Bernie. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

lek.dent. Wiktoria Biskupska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po uzyskaniu w 2011 roku dyplomu odbyła staż w Centrum Stomatologicznym Citodent w Kielcach. Od tego czasu pracuje w naszym gabinecie i stale poszerza swoją wiedzę i warsztat praktyczny uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoje zainteresowania wiąże głównie ze stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją, stomatologią dziecięcą i protetyką.

lek.dent. Anna Modzelewska - Cichon

Tytuł lekarza dentysty uzyskała w 2011 roku na Akademii Medycznej w Lublinie. Po uzyskaniu dyplomu odbyła staż w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie. Uczestniczka szkoleń i kursów z różnych dziedzin stomatologii, gdzie poszerza swoją wiedzę oraz doskonali umiejętności praktyczne. Interesuje się szczególnie stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią estetyczną oraz ortodoncją.

asystentka Beata Okrasa

Niezastąpiona asysta przy fotelu stomatologicznym. Uśmiechnięta, sympatyczna i niezwykle profesjonalna w dbaniu o komfort i bezpieczeństwo pacjenta w gabinecie. Doświadczenie zawodowe zdobywane od wielu lat sprawia, że jest perfekcyjna w każdej wykonywanej przez siebie pracy.

asystentka Anna Zajac

Bezcenna organizatorka gabinetowego życia. Dyplomowana pielęgniarka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku Asystentki Stomatologicznej. Od 2007 roku w zawodzie. Swą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z pacjentami. Miła sympatyczna, zawsze godna zaufania. Zaangażowanie w pracę i uśmiech sprawiają, że pacjenci ją uwielbiają.

OSTATNIE PORADY

OPINIE PACJENTÓW

 • Pani doktor to profesjonalista w każdym calu! Zabieg implantacji górnej trójki miałam ze dwa miesiące temu. Choć do najprzyjemniejszych nie należy doktor sprawiła, że przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

  Monika pacjent, http://www.znanylekarz.pl
 • Uważam, że to najlepszy specjalista w swojej branży. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest kompetentny, profesjonalnie podchodzi do problemu. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Godny polecenia.

  Jolanta pacjent, http://www.znanylekarz.pl
 • Bardzo polecam tego lekarza! Jestem ogromnie zadowolony z efektów jego pracy. Przed sylwestrem robiłem u niego wybielanie plus umówiłem moją mamę na wizyty do niego – na implanty. Bardzo kompetentny człowiek.

  Marcin pacjent, http://www.znanylekarz.pl
 • Leczenie u dr Sylwi to sama przyjemność:) najpierw zaczęliśmy od mojego syna, a później męża;) mieszkamy ładnych parę km od Warszawy, więc dojazdy trochę nas kosztowały, ale warto było.

  Agnieszka pacjent, http://www.znanylekarz.pl